Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı tespitlerinde kullandığı kameralı su kaçağı tespiti tekniği ile her zaman işlemlerin kolayca yapan alfa tesisat bu alanda hata yapmak istemeyen kişiler için her zaman ilk seçimlerden biridir. Son derece gelişmiş ekipmanları ile gelen talepleri hızlı bir şekilde çözüme ulaştıran firmamız özellikle kırıp dökmeye gerek kalmadan nokta tespiti yaparak hızlı çözümler sunabilmektedir. Kaçağın olduğu yere gönderilen kameralar ile sorunun ne kadar ciddi olduğunu belirleyen ekip arkadaşlarımız aynı zamanda herhangi bir müdahale yapmadan önce kullanacakları onarım şeklini de belirleyebilmektedirler.

Su Kaçağı Tespitinde En Gelişmiş Teknikler Nelerdir?

Bundan birkaç yıl öncesine kadar insanlar yaşadıkları su kaçaklarında ancak duvarları kırarak sorun olan yeri arayabilmekteydi. Bu da hem ek bir maliyet hem de ek bir emek anlamına geliyordu. Ancak artık su kaçaklarının tespiti çok daha hızlı ve zahmetsiz bir şekilde yapılabilmektedir. Bu tekniklerin başında ise termal kameralar gelmektedir. Duvara doğru tutulan kameralar özellikle suya duyarlı oldukları için su olan yerde uyarı vermektedir. Bu da sadece bir fayans büyüklüğünde yerin kırılması anlamına gelmektedir. Hem insanların maliyet kaybını hem de ustaların emek kaybını engelleyen bu teknik ile artık tüm su kaçağı onarım işleri daha kolay yapılmaktadır.

Su Kaçaklarında Kamera Kullanmanın Faydaları?

Su kaçakları tespitinden birçok teknik ve ekipman kullanılabilmektedir. Ancak buların çoğu hem doğru sonuçlar vermeyebilmekte hem de insanlara gereğinden daha fazla zaman kaybı yaşatabilmektedir. Bu konuda her zaman en faydalı çözümlerden biri olan termal kameralar özellikle duvar kırmadan veya fiziki anlamda efor sarf etmeden her türlü tespitin kolay bir şekilde yapılmasına olanak tanımaktadırlar. Özellikle duvar ardında veya içinde yer alan borularda yaşanan su kaçakları her zaman için en deneyimli ustaların bile kabusu olmuştur. Bu kaçakları tespit etmek için kırıp dökmekten başa bir çare yoktu ancak termal kameralar ile artık bu durum bir sorun olmaktan çıktı.

Su Kaçaklarının Tespit Süresi Ortalama Ne Kadardır?

Su kaçaklarının tespitlerinde kullanılan teknikler ile tespit süresi kısaltılabilmektedir. Özellikle bu konuda yeterli ekipmanları olmayan kişi veya kurumlar ciddi zaman kayıpları yaşayabilmektedirler. Ancak alfa tesisat olarak hem sahip olduğumu deneyim hem de sahip olduğumu ekipmanlar ile çok kısa zaman içinde tüm sorunların tespitlerini yapıp onarım işlemlerine başlayabiliyoruz. Özellikle beton içinde veya duvar ardında olan su kaçaklarını tespiti konusunda son derece başarılı çalışmalara imza atan firmamız özellikle bu olanaklara sahip olmayan birçok rakibini kısa zaman içinde geride bırakmıştır. Termal kameralardan akustik dinleme cihazlarına kadar birçok ekipman ile su kaçaklarının tespit sürelerini kısaltmış olan firmamız bu sayede müşterilerine de en kısa zaman içinde istedikleri hizmetleri verebilmektedir.

Kameralı su kaçağı tespiti konusunda uygun fiyatlar ile kaliteli hizmetler almak isteyen herkesi en kısa zamanda firmamıza bekliyoruz.

Alfa Tesisat
Alfa Tesisat
Alfa Tesisat olarak tesisat sorunlarınıza uzman ekip ve son teknoloji cihazlarla profesyonel hizmetler sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir