Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma

Kanalizasyon tıkanıklığı açma işlemi için size yıllardır çözüm odaklı, güvenilir ve hızlı hizmet sunan Alfa Tesisat ile kanalizasyon tıkanıklığınızı kısa bir sürede evinize ve eşyalarınız zarar görmeden açtırabilirsiniz. Tıkanıklığı açmak için son teknoloji ürünü cihaz ve araçlardan faydalanan Alfa tesisat çalışanları müşteri memnuniyetini %100 sağlayacak ekip çalışması ve teknik bilgi gösterirler.

Logar Kanalizasyon Açma İşlemimiz Nedir?

Sorunsuz bir şekilde modern teknoloji ile yürüttüğümüz hizmetler ile logar tıkanıklığı sorununuzu çözüyoruz. Önceden çok uzun zaman alan bu işlemleri kullandığımız robot teknoloji ile çok kısa bir sürede etrafa zarar vermeden, tadilatsız kanal açma hizmetimizi siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Kanalizasyon Neden Tıkanır?

Günümüzde kanalizasyon tıkanma nedenleri arasında pek çok neden yer almaktadır. Bu nedenler arasında:

  • Kireçlenme sonucu su geçişinin azalması, atık suyun birikmesi ve katı maddelerin geçişinin zor hale gelmesi
  • Bilinçli ya da bilinçsiz olarak tuvalete düşürülen ıslak mendil, temizlik bezi, cüzdan, telefon ve diğer katı maddeler
  • Atık maddelerin kolon borusuna yapışması ve kitle haline gelmesi
  • Kanalizasyon borusundaki maddesel tıkanmalar
  • Logar kuyusunun atıklar ile dolması sonucu hidrolik akışını engellemesi
  • Borularda meydana gelen arıza nedeni ile kanalizasyon tıkanması
  • Tuvaletinizde kullandığınız boru çapının gerekli olan standart çaptan küçük olması
  • Borunun eğiminin yanlış yöne verilmesi
  • Kanalizasyon borusu ile yağmur borusunun birbirleri ile bağlanması

Tıkalı Kanalizasyon Kanallarınızı Nasıl Açıyoruz?

Tıkanıklık oluştuğunda lağım suları yavaş yavaş ortaya çıkıp artarak tuvaletinizde kötü kokuların oluşmasına neden olur. Kanal açma robotlarımız ve robot görüntüleme kameralarımız ile kanalizasyon&lağım borularınızı tamamen tarayarak temizleme işlemimizi gerçekleştiriyoruz.

Cihazla Kanalizasyon Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Kanalizasyon tıkanıklı bir an önce çözülmesi gerekilen bir sorundur. Tıkanıklığın hemen giderilmemesi hastalıkların oluşmasına ve ortamın hijyeninin bozulmasına yol açar. Ortamınızın hijyenik olması için sizlere birkaç saat içerisinde sorununuzu çözecek hızlı ve güvenilir bir hizmet sunuyoruz. Pek çok firma fayansları kırarak, kanal içerisine çalışan göndererek kanalizasyon tıkanıklığı açma hizmeti sunmaktadır. Bu yöntem hem çok uzun sürmekte hem de yanlış kazı işlemleri sonucu kanalizasyon boruları zarar görebilmektedir. Biz Alfa Tesisat olarak sizlere teknolojik cihazlarımız ile evinizi kırıp dökmeden, evinize hiçbir zarar vermeden ve çalışanlarımızın sağlığını tehlikeye atmadan tıkanıklık açma hizmeti sunmaktayız.

Kanalizasyon Tıkanıklığınızı Nasıl Açmaktayız?

Kanalizasyon tıkanıklığınızı açarken, robot cihazlarımız ile hemen müdahale etmeye başlıyoruz. Robotlarımız yardımı ile tıkanıklığın olduğu bölgelere gönderdiğimiz yüksek basınçlı sular ile kanalizasyon tıkanıklığınızı tamamen ortadan kaldırıyoruz. Bu yöntem ile sizlere hem çok kısa bir sürede hizmet veriyoruz.

Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma Fiyatlarımız Nelerdir?

Sizlere sunduğumuz kanalizasyon tıkanıklığı açma hizmetimiz, uygun fiyatlar ile sunmaktayız. Fiyatlarımız tıkanıklığın gerçekleştiği alan, boru sayısı ve yararlanmak istediğiniz ekstra hizmetlere göre değişim gösterdiği için bizim ile iletişime geçerek kanalizasyon tıkanıklığı açma fiyatı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Alfa Tesisat
Alfa Tesisat
Alfa Tesisat olarak tesisat sorunlarınıza uzman ekip ve son teknoloji cihazlarla profesyonel hizmetler sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir