Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

kırmadan su kaçağı tespitiKırmadan Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı tespiti‘nde kullandığı kırmadan su kaçağı tespiti ile müşterilerimizin evini köstebek yuvasına çevirmiyor noktasal olarak su kaçağını tespit ediyor ve onarımlarını yapıyoruz.Onarım maliyetini uygun fiyatlar ile  tamamlayan alfa tesisat özellikle bu alandaki deneyimleri ile birçok kişinin değişmez seçimi olmayı başarmıştır. Bilindiği gibi bu alanda gerekli ekipmanlara sahip olmayan kişiler veya firmalar kaçağın olduğu bölümü bulmak amacı ile çoğu zaman 1-2 fayanstan fazlasını kırarak evinizi köstebek yuvasına çevirerek onarım maliyetleri çıkarmaktadır. Özellikle su kaçağı noktasal olarak bulunmasının çok önemli olmasından dolayı müşterileri bu duruma ses çıkaramaz ve maalesef durumu kabullenip çıkacak olan ek tamirat masraflarına katlanırlar. Ancak Alfa tesisatı tercih eden müşterilerimiz son teknoloji ekipmanlarımız ile herhangi bir zaman kaybı olmadan veya ek tamir masrafı ile karşılaşmadan istedikleri sonucu alabilmektedirler.

Su Kaçağının Hızlı Bir Şekilde Tespiti İçin Neler Yapılır?

Yapının hangi bölümünde olursa olsun kırmadan su kaçağı tespiti her zaman için ciddi iuzmanlık gerektiren ve zamanında müdahale edilmediği takdirde suyun vermiş olduğu hasar hem maddi hemde sağlık açısından ciddi problemler oluşturmaktadır. Kırmadan su kaçağı tespitin de özellikle cihazla su kaçağı tespiti den  faydalanmak her konuda tasarruf etmek anlamına gelmektedir. Bunların başında ise öncelikle maddi ve zaman tasarrufu gelmektedir. Termal kamera ile su kaçağı tespiti, akustik dinleme cihazları ile su kaçağı tespiti veya duvar ötesini görebilen kızılötesi kameralar, kırmadan su kaçağı tespitini kolaylaştıran cihazlardır. Bu cihazlara sahip olan Alfa tesisat gibi  firmalardan yardım almak ve işlemlerini mümkün olan en kısa zaman içinde sonlandırmak isteyen kişiler Alfatesisat.com ile iletişime geçebilirler.

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti İşleminde Kullanılan Araçlar Nelerdir?

Kırmadan su kaçağı tespiti konusunda kamera ile su kaçağı tespiti cihazları kullanan alfa tesisat özellikle duvar içi veya duvar ardı boruların hangi bölümlerinde kaçak olduğunu yüzde yüz oranda noktasal olarak tespit ederek müşterilerinin su kaçağı problemlerini çözüme kavuşturmuştur. Özellikle termal kamera ile su kaçağı tespiti bu alanda kullanılan cihazlardan biri olup ve bu cihazlar müşterilerimizi hem maddi hemde zaman kaybından kurtarmaktadır. Cihazla su kaçağı tespiti yapan alfa tesisat su kaçağı olan alanda sadece çok küçük bir alan kırıp onarım yapmaktadır. Pimaş görüntüleme atık su kamerası ile pis su tesisatlarınızı atık su kamerası ile kontrol ederek pis su gider tesisatlarını da su kaçağını bulmaktadır. Pimaş görüntüleme atık su kamerası borunun içine verildiği zaman hem mesafe hem de görüntü alabildikleri için ustaların tek yapmaları gereken şey sadece su kaçağı olan alanı  kırmak ve boru tamirini yapmaktır.

kırmadan su kaçağı bulmaSu sızıntısı Olan Yerin Su Kaçağı Tespitin de Hata Payı Var mı?

Kırmadan su kaçağı tespiti yapılan alanda su tesisatında  nerede kaçak olduğunu tespit eden su tesisatçısı için en ciddi risklerden biri bu konuda zaman kaybetmek veya yanlış bir yere müdahale etmektir. Ek bir işçilik çıkmaması için kesinlikle nokta atışı tespitler yapılmalıdır. Son yıllarda yaygın bir şekilde kullanılmakta olan kamera ile su kaçağı ve cihazla su kaçağı tespiti sayesinde artık bu konuda yanılma payı bırakmadan ilk seferinde doğru tespitler yapana alfa tesisat müşteri memnuniyetini her zaman kazanmıştır.. Bu sebeple kaçak onarımı konusunda yardım almak isteyen kişiler öncelikle cihazla su kaçağı tespiti hizmeti veren, garantili onarım hizmeti sunan ve var olan su kaçağını tespit edemez ise tespit bedeli almayan alfa tesisatı tercih etmiştir.

 

alfa tesisat iletişim

Alfa Tesisat
Alfa Tesisat
Alfa Tesisat olarak tesisat sorunlarınıza uzman ekip ve son teknoloji cihazlarla profesyonel hizmetler sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir