Lavabo Açma Fiyatları

Tıkanan lavaboyu açmak olmazsa olmaz işlerdendir. Çünkü günlük işleriniz aksayacak ve zorlaşacaktır. İşte siz zor durumda kalmayın en kısa sürede profesyonel olarak lavabo açma hizmeti ve en uygun lavabo açma fiyatları sunuyoruz. Garantili olarak açtığımız lavabolarda uzun süre tekrar tıkanıklık yaşamasınız.

Lavabolar Neden Tıkanır?

Evde kullandığımız mutfak, banyo, wc lavaboları ve duş gideri gibi giderler sık sık tıkanabilmektedir. En çok da faal olarak kullanılan mutfak lavaboları tıkanmaktadır. Yemek artıkları, yağlar gibi faktörler lavabonun tıkanma sıklığını arttırmaktadır.

Lavaboların tıkanma sebebinin genel olarak özetlersek; yabacı cisimlerin kaçması, tesisat sorunları, uzun vadede borularda yaşanan daralma gibi hususlardır diyebiliriz. bazen lavabolarda yüzeysel tıkanıklıklar yaşansa da bazen çok derinde tıkanıklık olabilir.

Lavabo Tıkandığı Nasıl Anlaşılır?

Yüzeysel tıkanıklıklar evde uygulanan basit yöntemlerle geçici olarak açılabilir. Ancak boruların kanalizasyona bağlandığı hatta yaşanan tıkanıklık derin ve önemli bir tıkanıklıktır. Kesinlikle profesyonel yardım alınmalıdır.
Lavabonuzda su yavaş gidiyorsa, hiç gitmiyorsa ya da kirli su geri geliyorsa tıkanıklık vardır ve mutlaka açılması gerekir.

Evde Lavabo Açmak Mümkün Müdür?

Lavabo tıkanıklığı olduğu zaman ilk olarak evde uygulanan bazı yöntemlerle tıkanıklık açılmaya çalışılacaktır. Genellikle lavabo açıcı kimyasallar ilk çaredir. Bu ürünler size kesin çözüm sunmadıkları gibi borulara da sizin sağlığınıza da zararlıdır. Ayrıca tehlikeli olduğunu da söyleyebiliriz.

Diğer bir yöntem ise metal çubuk sokarak lavaboyu karıştırmaktır. Yüzeysel tıkanıklıklarda işinize yarayacaktır. Ancak borulara zarar verme ihtimaline karşı dikkatli olmakta fayda vardır.

Evde uygulayacağınız bunlara benzer pek çok yöntem vardır. Bu yöntemlerin çoğu işe yaramazken, bazıları ise geçici çözüm sunar. Bu yüzden en iyi çözüm profesyonel olarak lavabonuzu açtırmaktır. Kameralı robotla lavabo açma işlemi sizi bu dertten kurtaracaktır.

Robotla Lavabo Nasıl Açılır?

Lavabo açma yöntemleri arasında en iyi yöntem robot kullanmaktır. Zira sorun nokta atışı ile tespit edilmekte ve ardından da müdahale gerçekleştirilmektedir. Bu kapsamda ilk etapta kameralı bir cihaz tıkanık olan lavabonun içine gönderilmektedir. Ardından kameranın kaydettiği görüntü anlık olarak izlenmektedir. Böylelikle sorunun nerde olduğu tespit edilmiş olmaktadır.

Sorun tespit edildikten sonra bu bölgeye robot yardımıyla müdahale edilmektedir. Pimaş boruda tıkanan şeylerin parçalanması ve lavabonun yeniden çalışmaya başlaması sağlanmaktadır. Böylelikle sorun hiçbir yere zarar vermede3n çok kısa bir süre içerisinde halledilmiş olmaktadır.

Tıkanıklık Açma Fiyatları Ne Kadardır?

Robotla lavabo açma fiyatları olayın durumuna göre değişiklik göstermektedir. Tıkanık olan lavabo sayısı, uygulanacak yöntem gibi hususlar bu konuda belirleyici olmaktadır. Ancak genel olarak sizlerden talep edilecek fiyatlar bütçenizi zorlamayacak fiyatlar olacaktır. Bu sayede kısa süre içerisinde bütçenizi de zorlamadan tertemiz bir lavaboya kavuşmuş olacaksınız. Ayrıca sorunun da yeniden tekrarlanma gibi bir durumu da söz konusu olmayacaktır. İşte böyle kalıcı çözümler için bizlere ulaşabilirsiniz.

Alfa Tesisat
Alfa Tesisat
Alfa Tesisat olarak tesisat sorunlarınıza uzman ekip ve son teknoloji cihazlarla profesyonel hizmetler sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir