Lavabo Kokusuna Çözüm

Tuvalet, banyo ve mutfak başta olmak üzere lavabo olan her yerde lavabo kokusu oluşması kuvvetle muhtemeldir. Zira çoğu zaman lavaboyu tıkayacak şeyler giderlere girebilmekte veya bizden kaynaklı olmayan sebepler de devreye girebilmektedir. İşte tüm bu sebeplerden ötürü lavabo kokusuna çözüm konusunda son derece dikkatli olunması ve sorunun kısa sürede çözülmesi gerekmektedir. Marketlere satılan asidik lavabo açıcılarının ise kullanılmamasını sizlere tavsiye etmekteyiz. Zira zaten plastik olan borular bu asitler ile daha çok yıpranmakta ve çatlaklar oluşmaktadır.

Lavabo açıcılar kullanıldığı zaman tıkanıklıklar bir nebze gitse de borularda tahrifat meydana gelmektedir. İşte bu durumda kokular daha da çok artmaktadır. Sonu gelmeyen kokular ile karşılaşmamak adına bu işi uzmanlarına bırakmanızı sizlere tavsiye etmekteyiz.

Sorun Nasıl Çözülüyor?

Kötü kokunun giderilmesi için ilk olarak koku tespiti çalışmaları yapılmaktadır. Bu kapsamda kokunun neyden kaynaklandığı sorununa lavabo kokusuna çözüm aranmaktadır. Bu işlemler sırasında ise kameralı cihazlar kullanılmaktadır. Dolayısıyla sorunun kaynağı nokta atışıyla tespit edilmektedir. Ardından da sorun uygun bir yöntemle kalıcı olarak çizilmektedir. Dolayısıyla bir daha aynı sorunla karşılaşmanız söz konusu olmayacaktır.

Kokunun kaynağı olabilecek gider tıkanıklıkları ya da diğer sorunlarda kameralı robotlarla inceleme yapılır. Nem, rutubet konusunda duvarlar teknolojik cihazlarla dinlenerek tespit yapılır. Böylece kokunun kaynağı bulunana kadar hiçbir şekilde kırma, dökme işi yapılmaz. Kokunun kaynağı tespit edilene kadar çalışmalar devam eder. Sorun kesin olarak bulunduktan sonra ise tamir aşamasına geçilir.

Kurumlara da Hizmet Veriyor Musunuz?

En sık karşılaştığımız sorulardan birisi de bu olmaktadır. Cevabımız ise elbette olmaktadır. Bu sorunun gelmesinin nedeni kurumların yasal olarak faaliyet gösteren kayıtlı bir firma arayışında olmalarıdır. Firmamız da tamamıyla yasal faaliyet göstermekte ve hizmetlerine karşılık da fatura düzenlemektedir. Dolayısıyla herhangi bir hizmetimizden sonra sizlere verilen fatura sayesinde sizler de gider hanesinde hizmetlerimizi gösterebilirsiniz. Bu sayede vergi oranlarında da bir nebze indirim elde edebilirsiniz.

Kurum ve kuruluşlarda yaşanan koku gibi sorunlar birkaç kişiyi değil, pek çok kişiyi etkileyecektir. Hizmet kalitesini düşürdüğü gibi kurumun imajını da bozacaktır. Bu yüzden derhal müdahale edilerek sorunun giderilmesi gerekir. Koku tespit edildikten sonra çalışmalar mesai saatleri dışında da gerçekleşebilir. Bu sayede zaman kaybı yaşanmayacaktır.

Ne Kadar Masraf Çıkar?

Lavabo koku giderme hizmetlerimiz sonucunda alınan ücretler hizmete göre değişiklik arz etmektedir. Zira kimi zaman parça değiştirmek gerekirken kimi zaman da basit işlemler ile sorunun giderilmesi mümkün olmaktadır. Bu sebeple fiyatlar konusunda net bir ifade kullanmak mümkün olmayacaktır.

Ancak genel olarak söyleyecek olursak hizmetlerimizin tamamı piyasa fiyatlarının altında olup bütçenizi zorlamayacaktır. Dolayısıyla kaliteli bir hizmeti uygun fiyatla tedarik etmiş olacaksınız. O halde daha da vakit kaybetmeden sizleri de aramızda görmek isteriz.

Alfa Tesisat
Alfa Tesisat
Alfa Tesisat olarak tesisat sorunlarınıza uzman ekip ve son teknoloji cihazlarla profesyonel hizmetler sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir