Petek Temizleme Fiyatları

Alfa Tesisat olarak sizlere sunmuş olduğumuz petek temizleme fiyatları ve hizmetlerimiz hakkında sizlere bu yazımızda bilgilendirmede bulunacağız. Bu sayede aklınıza takılan sorulara cevaplar bulmanızı sağlayacağız. Ayrıca bunlar haricinde aklınıza takılan sorular var ise bizleri 7/24 arayarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Petek Temizleme Nasıl Yapılır?

Petekler kış boyu aralıksız olarak çalışmaktadır. Bu süreç boyunca da petek içinde aynı su sürekli olarak devir daim yapar. Yani petekler içindeki su kirlendiği gibi peteklerinizi de kirletmektedir. Kirlenen peteklerin içinde ise tortular birikeceğinden performansı düşecektir.

Peteklerinizi tam kapasite kullanmanız için petek temizliği hizmeti sunuyoruz. Kış bitiminde ya da kış başlamadan petek temizliği yaptırabilirsiniz. Peteğinizin durumuna göre tazyikli su ile ya da ilaçlı su ile tüm peteklerinizin içi temizlenmektedir. Peteklerinizden duru su gelene kadar temizlik devam edecektir.

Kirlenen peteklerin altlarında ısınma sorunları yaşanır. Temizlik sonrası kombinizi çalıştırdığınızda peteklerin tamamının ısındığını fark edersiniz. Peteklerdeki performans artışı sayesinde faturalarınız da düşecektir.

Fiyatlar Nasıl Belirleniyor?

Petek temizleme fiyatları birim başına belirlenmektedir. Bu kapsamda kaç petek temizlenecek ise birim fiyatı üzerinden hesaplama gerçekleştirilmektedir. Bunun yanı sıra bakım ve onarım işlemleri de yapılacaksa ekstra ücretlendirmeler yapılacaktır.

Sizler de özel durumlarınızı bildirerek özel fiyat tekliflerini alabilirsiniz. Bunun için sitemizde bulunan teklif al kısmına tıklayarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca 6 petek için sabit fiyat uygulaması bulunduğunu da belirtmek isteriz. Dolayısıyla ekstra petekler için fazladan ücret alınacaktır.

Tesisatım Zarar Görür Mü?

Temizlik işlemi gerçekleştirmeniz durumunda tesisatınız herhangi bir zarar görmeyecektir. Dolayısıyla gönül rahatlığıyla bu işlemleri yaptırabilirsiniz. Ayrıca firmamızın deneyimli personelleri gerekli incelemeleri yaptıktan sonra temizlik işlemlerine geçmektedir. Dolayısıyla herhangi bir şekilde zarar oluşmasının önüne geçilmektedir.

Ne Kadar Sürede Geri Dönüş Alırım?

Petek temizliği yaptırdıktan sonra ilk kullanımdan itibaren temizliğin farkını sizler de bariz bir şekilde göreceksiniz. Eviniz ya da işyeriniz daha iyi bir şekilde ısınacak ve cihazınızın performansı yükselecektir. İlk faturanız da bunu bariz bir şekilde gösterecektir. Ayrıca kombinizin ömrünün uzaması da sizlere ekstra bir avantaj olarak yansıyacaktır.

Nasıl Hizmet Alabilirim?

Alfa Tesisat firmamızdan hizmet almak için yapmanız gereken sadece bizleri aramak olacaktır. Aramanın yanı sıra sitemizde yer alan teklif al seçeneğini kullanarak da bizlerden teklif isteyebilirsiniz. Bu sayede bütçenizi kontrol etme imkanı da elde edebilirsiniz. Sizlere 7/24 hizmet veren firmamızdan hizmet satın alarak sizler de oldukça kazançlı bir alışveriş yapmış olursunuz.

En kaliteli ve ucuz petek temizleme hizmetlerini almak istiyorsanız sizleri de aramızda görmek isteriz. Bu sayede çok daha verimli bir şekilde çalışan bir tesisata sahip olabilecek ve aynı zamanda da cebinizi rahatlatacaksınız. Üstelik kaliteli işçilik sayesinde sizlere hiçbir zahmet de çıkmayacaktır. Suya sabuna dokunmadan petek temizliği bitecektir.

Alfa Tesisat
Alfa Tesisat
Alfa Tesisat olarak tesisat sorunlarınıza uzman ekip ve son teknoloji cihazlarla profesyonel hizmetler sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir