Tıkalı Gider Açma

tıkalı gider açma

Tıkalı Gider Açma (Mutfak-Wc-Klozet-Lavabo Tıkanıklık Açma)

Mutfak, wc, klozet, lavabo giderleri pek çok nedenden dolayı tıkanarak, su akışını zayıflamasına ve tıkanıklıklara yol açar. Alfa Tesisat olarak tıkalı gider açma konusunda çok kısa sürede, kırmadan dökmeden ve eşyalarınız zarar görmeden robotla tıkanıklık açma garantisi ediyoruz. Robot tıkanıklık açma cihazlarımız ve son teknoloji ürünü pimaş görüntüleme kameralarımız ile mutfak tıkanıklığı, tuvalet tıkanıklığı açma, klozet tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma gibi sorunlarınızı gideriyoruz.

Nerelerde Gider Tıkanıklığı Yaşanır?

Mutfak, banyo, klozet, tuvalet, lavabo atık su gider tıkanıklığı gibi evinizin pek çok bölümünde tıkanıklık meydana gelebilir. Bölgeden bölgeye giderlerin tıkanma nedenleri ve açılma yöntemleri değişiklik gösterebilir.

Gider tıkanıklığı yaşanan bölgeler arasında aşağıdakiler yer almaktadır:

  • Banyo
  • Mutfak
  • Klozet
  • Tuvalet
  • Balkon
  • Pimaş boruları
  • Küvet

Mutfak-Wc-Klozet-Lavabo Tıkanıklığı Neden Oluşur?

Gider tıkanıklığının oluşmasına neden olan pek çok etken vardır. Atık su giderinin bulunduğu bölgeye göre giderin tıkanma nedeni farklılık gösterecektir.

mutfak tıkanıklığı açmaMutfak tıkanıklığı Açma

Mutfak atık su giderlerinin tıkanma nedenleri arasında lavaboya dökülen çay posası, gidere kaçan yemek artıkları, mutfak atık su tesisatının eğimsiz olması(işçilik hataları) gibi nedenler yer almaktadır.

 

 

banyo tıkanıklığı açmaBanyo Tıkanıklığı Açma

Kişisel temizliğimizi gerçekleştirdiğimiz banyomuzun banyo gideri tıkanıklığı nedenleri arasında, gidere kaçan saçlar, giderde biriken beyaz sabun, gidere kaçan katı atıklar gibi nedenler yer almaktadır.

 

 

klozet tıkanıklığı açmaKlozet Tıkanıklığı

Klozetlerin tıkanmasına neden olan etmenler arasında klozete atılan tuvalet kağıdı, ped, çocuk bezi, ıslak mendil gibi atıklar yer almaktadır. Aynı zamanda klozete atılan saçlar da zamanla giderde bir ağ oluşturarak tıkanıklığa neden olabilir.

 

 

Balkon Tıkanıklık Açma

Balkon giderlerinin tıkanma nedenleri arasında dışarıdan gelen tozun giderde birikerek oluşturduğu balçık yığınları, gidere kaçan böcek ölüleri ve bitki kalıntıları gibi nedenler yer almaktadır.

 

 

küvet tıkanıklığı açmaKüvet Tıkanıklığı Açma

Küvetlerin tıkanmasına neden olan etmenler arasında saç ve tüy yumakları, beyaz sabun artıkları, gidere kaçan çocuk oyuncakları ya da diğer cisimler yer almaktadır.

 

 

Mutfak-Wc-Klozet-Lavabo Tıkanıklığı Yaşadığınızda Ne Yapmalısınız?

Evinizde mutfak, lavabo,klozet, tuvalet tıkanıklığı yaşadığınızda yapmanız gereken şey müdahale etmeden Alfa Tesisat firmamızın profesyonel ekibinden yardım istemek olacaktır. Müdahale etmeniz atık su gider tıkanıklığının artmasına, pis su borularının zarar görmesine neden olabilir. Bu nedenle herhangi bir şekilde kimyasallar ile ya da çubuk, pompa gibi nesneler ile giderleri açmaya çalıştığınızda açılmıyorsa alfa tesisat ile iletişime geçerek robotla tıkanıklık açma hizmeti alabilirsiniz.

 

robotla tıkanıklık açmaKamera Pimaş Görüntüleme ve Robotla Tıkanıklık Nasıl Açılır?

Mutfak tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı, klozet tıkanıklığı, tuvalet tıkanıklığı gibi sorun yaşadığınızda alfa tesisat ile iletişime geçerek servis talebinde bulunarak konutunuza yönlendirilen uzman ekibimiz atık su giderlerinizi öncelikle atık su pimaş görüntüleme kamerası ile görüntülüyor tıkanıklığa sebep olan problemleri anlıyoruz. Sonrasında tıkanıklıkları gidermek için tıkanıklık açma robotumuz ile kırmadan dökmeden  tıkanıklığı açıyoruz. Tıkanıklığın nedenine göre bölgeye yüksek basınçlı su göndererek tıkanıklığın açılmasını sağlıyoruz ya da tıkanıklığa neden olan şey katı bir cisim ise bu nesnenin tıkanıklık açma robotu ile çıkarılmasını sağlıyoruz.Tıkanıklık açma işlemi yapıldıktan sonra pimaş görüntüleme kamerası ile tekrar tıkanan atık su giderinin kontrolünü sağlayarak işlememizi sorunsuz tamamlayarak tarafınıza teslim ediyoruz.

Evinizi Kirletmeden Giderlerinizi Nasıl Açıyoruz?

Ekip arkadaşlarımız tıkalı gider açma işlemini gerçekleştirirken son teknoloji pimaş görüntüleme kamerası ve tıkanıklık açma robotu gibi cihazlardan yararlanmaktadır. Böylelikle giderlerinizi açmak için herhangi bir kırma işlemi olmadan gider borusu boyunca yapılan taramalardan yararlanarak tıkanıklığın yaşandığı bölgeyi keşfediyoruz. Tıkanıklık yaşanan bölgenin hemen açılmasını sağlayarak yaşam alanlarınızda herhangi bir hasar meydana gelmeden tıkanıklığı açıyoruz.

Tıkanıklık Açma Fiyatlarımız Nelerdir?

Robotla tıkanıklık açma hizmetimizden yararlanmak için bizim ile iletişime geçerek tıkanıklık açma fiyatları hakkında bilgi ve randevu alabilirsiniz.

alfa tesisat iletişim

Alfa Tesisat
Alfa Tesisat
Alfa Tesisat olarak tesisat sorunlarınıza uzman ekip ve son teknoloji cihazlarla profesyonel hizmetler sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir