Tuvalet Kokusuna Çözüm

Alaturka veya alafranga tuvaletlerde zaman zaman lağım kokusu hissedilmektedir. Bu kokunun sebepleri bir hayli fazla olabilmektedir. Dolayısıyla tuvalet kokusuna çözüm konusunda kontrol etmeniz gereken birçok husus olacaktır. Ancak kimi zaman da sorun tesisat kaynaklı olabilmektedir. İşte bu durumda da yapılması gereken firmamıza haber vermek ve profesyonel bir çözüm üretmektir.

Kokunun Nedenleri Nelerdir?

• Pimaş borularda çatlak
• Giderlerde tıkanıklık
• Çatıdaki borunun yüksekliğinin az olması
• Klozet vidalarının tam sıkılmaması
• Tuvalet taşlarında kırık ve çatlaklar olması
• Pimaş boruların S şeklinde takılmamış olması

İşte bu ve benzeri birçok sebepten ötürü tuvaletten koku gelmesi söz konusu olabilmektedir. Her bir sorunun çözümü ayrı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Dolayısıyla işi uzmanına yani Alfa Tesisat olarak bizlere bırakmanızı sizlere tavsiye etmekteyiz. Zira bu sorunların çoğunda sizlerin yapabileceği pek bir şey bulunmamaktadır. Özellikle lavabo tıkanıklıklarını açmada kullanılan açıcıları kullanmamaya sizleri davet etmekteyiz. Zira bu açıcılar asidik özellikleri nedeniyle borulara çok ciddi zararlar verebilmektedirler. İşte bu sebeple son derece dikkatli olmanız gerekmektedir.

Koku Tespiti Nasıl Yapılıyor?

Firmamız gelişen teknolojiye ayak uydurarak cihazla koku tespiti yapmaktadır. Ucunda kamera bulunan bir cihaz ile giderleri kontrol eden ustalarımız herhangi bir sorun olup olmadığını bizzat görmektedirler. Bu sayede boş uğraşların peşinde koşulmamaktadır. Ayrıca bu sayede sorun kesin bir şekilde tespit edildiği için çözüm bulmak da daha kolay olmaktadır. Bulunan çözümler de günü kurtarmak adına değil tüm günleri kurtarmak adına geçerli olmaktadır.

Tuvalet kokusu genellikle borulardaki hatalardan kaynaklanır. Borularda akış iyi değilse, pislikler hızla akamıyorsa bekleyen atık su koku yapacaktır. Yanlış takılan borular da aynı sonucu doğurur. Çünkü bu borularda da su akış kalitesi düşüktür. Atık sular sorunsuz ve hızlı bir şekilde akarsa koku sorunu yaşanmaz.
İlk olarak bahsettiğimiz sorunlar incelenir ve eğer sorunun kaynağı bu değilse diğer ihtimaller değerlendirilir

Her Zaman Hizmet Alabilir Miyim?

Aniden ortaya çıkan kötü kokular ile uğraşmamak adına yapmanız gereken bizleri aramak olacaktır. Firmamız sizlere 7/24 hizmet vermektedir. Bu sayede başınıza bela olan ve sağlığınızı tehdit altına sokan bu kötü kokulardan biran evvel kurtulmanız mümkün olacaktır.

Kötü kokular yaşam kalitesini düşüren ve hatta sizi utandıran olaylardır. Evinizde kaliteli şekilde yaşamak ve gönül rahatlığıyla misafir davet etmek istiyorsanız kokulardan kurtulmak şarttır. Koku olan evin temiz olması dahi bir şey ifade etmeyecektir. Herkes gibi siz de mis gibi kokan temiz bir evin tadını çıkarmalısınız.

Sizler de sitemizde yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak bizlere ulaşabilir ve çok kısa bir süre içerisinde hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Unutmayınız ki kötü koku tespiti ve çözümü hayat kalitenizi ciddi manada artıracaktır. O halde daha da fazla oyalanmadan sizleri de aramızda görmek isteriz. Uygun fiyatlarla bu sorundan sizler de kurtulabilirsiniz.

Alfa Tesisat
Alfa Tesisat
Alfa Tesisat olarak tesisat sorunlarınıza uzman ekip ve son teknoloji cihazlarla profesyonel hizmetler sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir